שלטי אותיות בולטות


ענף השלטים פותח בפני עסקים וגופים עולם שלם ומרהיב. עולם ששזורים בו באלגנטיות פתרונות פונקציונאליים, עיצובים מרתקים וטכנולוגיות חדישות. התחום מתפתח באופן תדיר הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינת האפשרויות שעומדות לרשות העסק. הדברים נכונים כמובן גם לשילוט הנפוץ והפופולרי של אותיות בולטות.

שלטי אותיות בולטות (הקרויים גם "שלטי אותיות תלת מימד") מבוססים על חיתוכי אותיות לפי שם העסק, לוגו ו/או מסר שיווקי. האותיות נחתכות באמצעות מכשור מתקדם ובדיוק מרבי ומותקנות לאחר הייצור באתר הרלבנטי. שלטי אותיות בולטות יכולים להיות חיצוניים (כמו למשל על קיר בניין משרדים) או פנימיים (שילוט פנים תוך ארגוני). תהיה המטרה אשר תהיה, אלו שלטים אשר מספקים נראות מרשימה.

תהליך הייצור של שלטים עם אותיות בולטות

תהליך הייצור של שלטי אותיות תלת מימד מבוסס על המפרט המבוקש של הלקוח. לרוב מדובר על חיתוך אותיות בהתאם ללוגו ו/או פונט ספציפי. זאת על מנת לייצר שילוט שמספק מענה של בידול ומיתוג.

חומרי גלם רבים משמשים לייצור שילוט זה ובד"כ אלו שלטים שעשויים מפוליסטירן מוקצף, אלומיניום, פרספקס, עץ או פלסטיק (PVC). הבחירה בחומר הגלם תלויה בפרמטרים שונים כמו תקציב, מטרה, תנאי אקלים, מיקום, היקף תחזוקה דרוש, צבע, מרקם, תאורה ועוד.

לאחר שהשלט מיוצר במפעל הוא מוצב באזור המיועד לו על ידי מתקינים מקצועיים. כאשר התהליך מתבצע בסטנדרטים גבוהים וללא עיגולי פינות (מלבד באותיות העגולות כמובן), התוצאה היא פשוט עוצרת נשימה. כן, ממש כך. שלטי אותיות בולטות נהנים מעמידות ארוכת שנים ושומרים על נראותם עם תחזוקה קלה בלבד. ניתן לייצר שלטים בגדלים שונים ולשלב בהם גם אלמנטים נוספים כמו תאורה מעוצבת, מספר צבעים וכדומה.

מסרים שיווקיים ולא רק שם העסק

שלטים עם אותיות בולטות יכולים להציג לא רק את בית העסק אלא גם להציף מסרים שיווקיים. מסרים כמו מחירים אטרקטיביים, ניסיון, שנת הקמה, שירותים מרכזיים, שירותים ייחודיים, סלוגן קליט וכיוצא בזה. מומלץ לשמור במסרים הנוספים על שפה עיצובית אחידה. לדוגמה, אם העסק מחליט להוסיף "שורת מחץ" רצוי לוודא שהפונט של המסר הנוסף זהה או מתכתב עם הפונט של שם העסק והלוגו. הזרימה העיצובית חשובה לנראות ולתחושה שהשלט יעורר אצל הצופה.

להזמין אצל מקצוענים בלבד

שלטי אותיות תלת מימד יש להזמין אצל חברה מקצועית המכירה היטב את המתודולוגיה והטכנולוגיה בתחום. חברה בעלת ניסיון תוכל להמליץ לגבי התלבטויות כגון חומרי גלם מתאימים, גימור, צבע, תאורה, מיקום וכו'. כמו כן, היות שמדובר על כמה אותיות בולטות שמותקנות זו לצד זו עבודת ההתקנה חייבת אף היא להיות ברמה גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים.

  • בראשית תעשיות שלטים
  • טלפון: 03-5500868
  • פקס: 03-5590606
  • bereshitt@bezeqint.net
  • כתובת: הפלד 26 א.ת חולון
  • אשר: 052-5613311
  • רונן 052-5613300