יתרונות שלטי הניאון


ישנם פתרונות רבים לפרסום עסק מבחינת שילוט, ואחד המומלצים והטובים שבהם הוא התקנת שלט ניאון. מהן הסיבות אשר הופכות את שלטי הניאון לכה פופולאריים? כיצד ניאון צבר לעצמו מקום של כבוד במרחב הציבורי? מדוע קשה עד בלתי אפשרי לדמיין את הערים שלנו בלעדיו? ובכן, בואו נעשה מעט סדר בדברים. 

יתרונות שלטי ניאון לעסקים

שלטי ניאון הם פתרונות שילוט אשר נחשבים לוותיקים במיוחד והם מפארים את המרחב הציבורי שלנו מזה עשרות שנים. הם טומנים בחובם יתרונות נהדרים עבור עסקים, גדולים וקטנים כאחד. בראש ובראשונה, הנראות הגבוהה של השלטים הללו ביחד עם יכולתם לבלוט גם בתנאי שטח מורכבים (מזג אוויר אפרורי, אלמנטים אורבניים צפופים וכמובן חושך), הופכים כל שלט ניאון לשילוב מדויק בין אפקטיביות מכאן ודקורטיביות מכאן. 

יתרון חשוב נוסף הוא עמידות שכן שלטי ניאון מציגים אורך חיים לשנים רבות עם תחזוקה מעטה בלבד. היות ששילוט הוא אלמנט קריטי מבחינת המוניטין והנראות של העסק, שלטי ניאון לעסקים הם אטרקטיביים מבחינה זו שגם לאחר התקנתם הם ממשיכים להציג מראה מקצועי ויוקרתי ממש כמו ביום הראשון. זאת ועוד, למרות היותם שלטים אלקטרוניים, שלטי ניאון אינם צורכים חשמל בבזבזנות וניתן להדליק או לכבות אותם במידת הצורך. בנוסף, שילוט ניאון הוא שילוט שקט אשר איננו מתחמם. 

שלטי ניאון לעסקים ניתן לעצב כיד הדמיון הטובה. בין אם מדובר על שילוט חוץ אשר מטרתו להאיר את הלוגו ושם העסק למרחק, ובין אם המטרה היא שלטים פנימיים להכוונות, השלטים זמינים לעיצוב בצורות שונות ומגוונות (כולל כמובן בהתאמה אישית ללקוח). אגב, בניגוד לפתרונות תאורה אחרים (כמו תאורת לד, למשל), שלטי ניאון נמצאים עמנו כבר תקופה לא מבוטלת. אנו פוגשים אותם כמעט בכל קרן רחוב ומדובר ללא ספק בעדות הטובה ביותר למצוינותם כפתרונות שילוט לעסקים. 

בשל הוותק הרב של השימוש בניאון בשלטים, לאחר התקנת שלט ניאון, בעל העסק יכול להיות רגוע שתמיד יימצא איש מקצוע שיוכל לסייע לו בכל בקשה או שאלה. כעת, לסיכום היתרונות המרכזיים הללו הוסיפו את העובדה שרבים סבורים כי האור הבוקע משלט ניאון הוא אסתטי ונעים, במיוחד ביחס לטכנולוגיות תאורה אחרות. 

ניתן לסכם ולומר כי יתרונות שלטי ניאון הם כדלקמן:

1.נראות בתנאי שטח מורכבים. 
2.עמידות למשך שנים. 
3.תחזוקה מעטה. 
4.צריכת חשמל מעטה. 
5.אפשרות להדליק או לכבות את השלט במידת הצורך. 
6.שלטים שקטים שאינם מתחממים. 
7.עיצוב במגוון צורות וסגנונות. 
8.בעלי מקצוע רבים שיודעים לעבוד עמם. 
9.אור אסתטי, נעים ורומנטי. 

שלטי ניאון, כמה דברים שכדאי להכיר

למרות יתרונותיהם הרבים, ישנם כמה דברים שחשוב להכיר אודות שלטי ניאון. ראשית, התאמת שלט ניאון לעסק חייבת להיות תוך כדי התממשקות עם המרחב שמסביב. זאת, מן הטעם הפשוט שאינכם רוצים להתקין שלט אשר יבלוט יתר על המידה ביחס לסביבתו. שנית, עיצוב שלטי ניאון צריך להיות מידתי עם נטייה ברורה למינימליזם. מומלץ להימנע מהתקנת שלט עמוס ומפורט ו/או התקנת מספר שלטים סמוכים במרחב קטן מדי. זכרו, כמו כל פריט עיצובי או מיתוגי, גם שלט לעסק חייב לייצר איזון מושלם בין נראות לשימושיות. 

לסיכום, פתרונות שלטי ניאון עם שלטי בראשית

שלטי בראשית מספקת לכם מענה מקיף של פתרונות שלטי ניאון למגוון רחב של עסקים בכל התחומים. אנו יודעים היטב כיצד להתאים שלטי ניאון לעסקים והייצור נעשה על ידי החברה, בהתאם לדרישות הלקוח וכולל כמובן גם התקנה במקום וסיוע בתפעול לאחר מכן. הצוות המקצועי שלנו בחברת שלטי בראשית עומד לצד הלקוח גם בשלבים מוקדמים ביותר של תכנון שלט ניאון ו/או עיצוב שלטי ניאון בהתאמה אישית. 

  • בראשית תעשיות שלטים
  • טלפון: 03-5500868
  • פקס: 03-5590606
  • bereshitt@bezeqint.net
  • כתובת: הפלד 26 א.ת חולון
  • אשר: 052-5613311
  • רונן 052-5613300