שלטי חוצות


אנחנו רואים אותם בצדי דרכים, פוגשים אותם על בניינים בתוך העיר, מבחינים בהם באזורים כפריים, ובעצם הם נוכחים כמעט בכל מקום. כן, שלטי חוצות נחשבים גם היום לאחת הפלטפורמות השיווקיות האפקטיביות ביותר. העיקרון אשר עומד מאחורי טכניקת הפרסום הוותיקה הזו הוא פשוט (לכאורה). שלט חוצות, המוצב בחוצות בהתאם לשמו, נחשף לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים אשר חלקם ייצרו קשר או יכירו את המותג לכשייתקלו בו בעתיד.

בימינו, כאשר כמעט לכל אחד יש טלפון חכם בכיס או בתיק, שלט חוצות מעוצב היטב יכול להיות זרז יעיל לאיתור מידע נוסף אודות המפרסם/העסק/השירות/המוצר. כלומר, שלט חוצות מסוגל לחבר בין שיטות פרסום מסורתיות לבין טכנולוגיות שיווק עדכניות.

יתרונות שלטי חוצות

פרסום על גבי שלטי חוצות טומן בחובו יתרונות רבים, ולא בכדי מדובר בטכניקת פרסום אשר חוצה מגזרים ותעשיות. החל מפוליטיקאים ורשתות אופנה, דרך מסעדות ומוסדות חינוך, וכלה למעשה בכל עסק ועסק, שלט חוצות מעוצב ומותקן היטב תמיד יוכל "לספק את הסחורה".

על מנת למקסם את נראותו הפיסית והרגשית של שילוט חוצות, חשוב להכיר את היתרונות אשר עומדים מאחורי סוג פרסום זה. למרות שמדובר בעולם ומלואו, ננסה לעמוד כאן על עיקרי הדברים בבחינת מעט המחזיק את המרובה.

היתרון הראשון שנציין אודות שילוט חוצות הוא כמובן הנראות הפיסית. היות ששלטי חוצות מוצבים לפי חישובים מדויקים של תנועה (לדוגמה, כבישים מהירים או אזורים עירוניים עמוסים), היקף החשיפה לשלט יכול להיות רב וקונסיסטנטי. כמו כן, שלטי חוצות הם בדרך כלל שלטים רחבי היקף אשר הציבור שעובר בסביבתם רואה אותם בין אם הוא רוצה בכך ובין אם לאו. לכך יש להוסיף את העובדה שרבים נוטים לשוב על עקבותיהם ולפקוד נתיבים קבועים, פרמטר אשר מאפשר לשלט חוצות ליצור אפקט חזרה יעיל על המסר השיווקי פעם אחר פעם.

יתרון חשוב של שלטי חוצות הוא היכולת של המפרסם להתקין את השלט במיקום אסטרטגי. לדוגמה, שלט חוצות למסעדה ביציאה משמורת טבע פופולארית, שלט חוצות לפרויקט נדל"ן על כביש מהיר בסמוך למקום הספציפי וכדומה.

בזכות השיפור המתמיד בטכנולוגיה אשר עומדת מאחורי ייצור שלטי חוצות בישראל ובעולם, ניתן כיום ליהנות ממניפה רחבה של פתרונות לשלטי חוצות. למשל, שלטי חוצות אלקטרוניים (המספקים אלמנטים וויזואליים דינמיים), שלטי חוצות מוארים, שלטי חוצות גדולים במיוחד, שלטי חוצות אשר מסתירים אלמנטים מאחוריהם (למשל, שלטי חוצות על אתרי בנייה), שלטי חוצות בתלת מימד, שלטי חוצות ניידים על גבי רכבים או אוטובוסים ועוד.

שלט חוצות בראשית


שלטי חוצות עם בראשית שלטים

בראשית שלטים היא חברה מובילה לפתרונות שילוט ובין השאר אנו עוסקים רבות בייצור והתקנת שלטי חוצות. שלטי החוצות של בראשית זמינים עבורכם עם מגוון אלמנטים ומחומרי גלם שונים. השלטים מתוכננים בקפידה עם הלקוח תוך כדי התממשקות מקסימלית עם מקום הצבתם. זאת, לרבות התייחסות לנושאים כגון פגעי מזג אוויר, חשיפה לאבק, תאורה ועוד.

שימו לב, שילוט חוצות איננו רק שלט אשר מציג לראווה עסק או שירות. במהלך תכנון שלט חוצות חשוב לשים לב להיבטים נוספים כגון מיתוג, מוניטין וכדומה. למשל, שלט חוצות אשר איננו עשוי מחומרי גלם מתאימים, ובגין תנאי אקלים מסוימים מאבד מעוצמתו או כוחו, עלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. אי לכך, בבראשית שלטים אנו מנתחים ביחד עם הלקוח את המטרות אשר עומדות מאחורי השילוט ומוודאים שהמוצר הסופי יספק את המענה המושלם והאפקטיבי ביותר (הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך). לא אחת, אנו מסייעים ללקוחותינו גם בשלבים המוקדמים של תכנון השלט לרבות בסיוע מבחינת עיצוב, גרפיקה וכדומה.

  • בראשית תעשיות שלטים
  • טלפון: 03-5500868
  • פקס: 03-5590606
  • bereshitt@bezeqint.net
  • כתובת: הפלד 26 א.ת חולון
  • אשר: 052-5613311
  • רונן 052-5613300