מה חדש?

שילוט פנים לעסקים

שילוט פנים לעסקים

שלטי פנים מהווים הליך נוסף בעת פרסום ומיתוג בתי עסק וחברות, ומטרתם להבליט באופן ניכר וברור את מיקומם. שילוט פנים קיים לרוב בבתי עסק המחפשים תדמית, וניתן לפגוש סוגי שלטים אלה אצל חברות הייטק, מפעלים, רשתות שיווק, קניונים, מוסדות ציבוריים, ומשרדים המספקים שירותים שונים.
קרא עוד

הכרת השלטים

הכרת השלטים

הכרת השלטים - סוגי השלטים בשוק ותפקידיהם בשיווק העסק, בהכוונה ללקוחות או העוברים ושבים בקרבת מיקום הפרסום.
קרא עוד

כיצד שלט לעסק יכול לשפר את המכירות, המוניטין והמיתוג?

כיצד שלט לעסק יכול לשפר את המכירות, המוניטין והמיתוג?

אין צורך להכביר במילים אודות החשיבות הרבה אשר מקופלת בבחירה נכונה ומדויקת של שלט לעסק. בימים בהם אנו נתקלים במגוון עצום של שלטים לעסקים באין ספור גדלים, עיצובים, צבעים, חומרי גלם ואלמנטים, הבחירה בשלט איננה משימה פשוטה. כעת, הבה נבחן את הנושא מנקודת מבט אחרת, כיצד שלט לעסק יכול להיות הרבה יותר מהודעה על מיקום ואיך פתרונות שילוט מתכתבים עם מוניטין, מיתוג ושיפור מכירות.
קרא עוד

שלטי חוצות

שלטי חוצות

אנחנו רואים אותם בצדי דרכים, פוגשים אותם על בניינים בתוך העיר, מבחינים בהם באזורים כפריים, ובעצם הם נוכחים כמעט בכל מקום. כן, שלטי חוצות נחשבים גם היום לאחת הפלטפורמות השיווקיות האפקטיביות ביותר. העיקרון אשר עומד מאחורי טכניקת הפרסום הוותיקה הזו הוא פשוט (לכאורה). שלט חוצות, המוצב בחוצות בהתאם לשמו, נחשף לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים אשר חלקם ייצרו קשר או יכירו את המותג לכשייתקלו בו בעתיד.
קרא עוד

כיצד לבחור בשלט לבית עסק

כיצד לבחור בשלט לבית עסק

בחירת שלט לעסק איננה עניין של מה בכך. זאת, מן הטעם הפשוט ששילוט עסקי מקפל בתוכו מטרות רבות וחייב לספק מענה לשורה ארוכה של פרמטרים. כמו כן, מדובר בהחלטה אשר תלווה אתכם לאורך שנים, ובכל יום בבוקר כאשר תבואו (אתם ועובדיכם) בשערי המקום. על מנת לעשות מעט סדר בדברים, החלטנו להגיש לכם כעת את המדריך המקוצר לשאלת מיליון השלטים – איך בוחרים שלט לעסק.
קרא עוד

ייעול ושיפור המכירות על ידי הצבת שילוט מתקדם

ייעול ושיפור המכירות על ידי הצבת שילוט מתקדם

ייעול ושיפור היקף המכירות לבית העסק על ידי הצבת שילוט מתקדם. מאמר המסקר את הפעולות החיוניות אשר יש לעשות על מנת לזכות בהגדלת טווח המכירות של בית העסק באמצעות שילוט תואם ומתקדם.
קרא עוד

אפיון נכון של שלט לבית העסק

אפיון נכון של שלט לבית העסק

אפיון השלט ממשיך עם בחירה מדויקת של חומרי גלם וסוג השלט. בימינו, קיימת מניפה רחבה של סוגי שלטים מכל המינים ומכל הצבעים. שלטי ניאון, שלטים מוארים, אותיות תלת מימד, שלטי עץ, שלטי זכוכית, שלטי פח, שלטים אלקטרוניים, שלטים ממתכת, שלטי פלסטיק והרשימה עוד ממשיכה.
קרא עוד

יתרונות שלטי הניאון

יתרונות שלטי הניאון

ישנם פתרונות רבים לפרסום עסק מבחינת שילוט, ואחד המומלצים והטובים שבהם הוא התקנת שלט ניאון. מהן הסיבות אשר הופכות את שלטי הניאון לכה פופולאריים?
קרא עוד

שלטי אותיות בולטות

שלטי אותיות בולטות

ענף השלטים פותח בפני עסקים וגופים עולם שלם ומרהיב. עולם ששזורים בו באלגנטיות פתרונות פונקציונאליים, עיצובים מרתקים וטכנולוגיות חדישות. התחום מתפתח באופן תדיר הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינת האפשרויות שעומדות לרשות העסק. הדברים נכונים כמובן גם לשילוט הנפוץ והפופולרי של אותיות בולטות.
קרא עוד

שלטי PVC – הפלסטיק המושלם לשלט

שלטי PVC – הפלסטיק המושלם לשלט

זה כבר מזמן לא סוד ששילוט עסקי יכול להיות מפתח ברמה השיווקית. בין אם מדובר על שלטים שפונים ללקוחות מזדמנים (Walking Costumers) ובין אם לפתרונות אחרים (כמו שילוט פנים, שלטי הכוונה, שלטי פרסומת וכדומה), ההשקעה בשילוט איכותי ומקצועי משתלמת בטווח הקצר והארוך.
קרא עוד

  • בראשית תעשיות שלטים
  • טלפון: 03-5500868
  • פקס: 03-5590606
  • bereshitt@bezeqint.net
  • כתובת: הפלד 26 א.ת חולון
  • אשר: 052-5613311
  • רונן 052-5613300